Polana Szymoszkowa

W sezonie letnim Kąpielisko termalne na Polanie Szymoszkowej, woda którą wypełnione jest kąpielisko pochodzi z odwiertu geotermalnego "Szymoszkowa GT-1", której temperatura wynosi około 30 stopni C. Na Polanie Szymoszkowej znajduje sie wpożyczalnia rowerów firmy KTM. W sezonie zimowym atrakcja są koleje linowe: kolej duża z krzesłami sześciosobowymi posiadające kopułę chroniącą przed deszczem i śniegiem oraz mała kolej, jedyna w Polsce zaprojektowana przez Jana Kuńczyńskiego. Ośrodek narciarski na Polanie Szymoszkowej jest nowoczesnym kompleksem narciarskim z trzema wyciagami i trzema trasami narciarskimi. Kompleks ten nadaje się do nauki jazdy na nartach i snowboardach. Stok jest sztucznie naśnieżany przygotowany przez ratrak.

Lokalizacja:w pobliżu budynku Residence BUTOROWY

« Wstecz

Wybrane atrakcje turystyczne

ZdjęcieDolina Gąsienicowa

nazwa związana jest z nazwiskiem Gąsieniców, dawniejszych właścicieli. W zapisach pojawiła się już w 1653 roku jako hala Stawów.

Więcej

ZdjęcieDolina Kościeliska

podobno najpiękniejsza dolina Tatr Zachodnich, mierząca 9 km długości. Pod względem powierzchni ustępuje jedynie Dolinie Chochołowskiej.

Więcej

Czarny Staw GąsienicowyDolina ChochołowskaPełna lista atrakcji
Projekt i wykonanie itDesk